Soluții de dezvoltare pentru afaceri

Job disponibil: Account Manager

By on 19 November 2014 in Recrutare

Candidatul ideal:

  • English at an excellent level
  • Ability to work with multiple projects and clients at the same time
  • Good PC usage skills
  • Good communication skills
  • Adaptable
  • Experience in working with Google and Facebook Ads is a plus
  • Knowledge in advertising is a plus

Descrierea jobului:

  • Maintain communication with multiple clients
  • Create advertising campaigns
  • Supervize advertising campaigns and evaluate performance
  • Constantly evaluate client satisfaction
  • Understand client feedback and pass it on within the company

Descrierea companiei:

We are a Romanian company based in Oradea, we offer a suite of web applications designed to simplify the way you create and share content for websites. Our apps: SnackWebsites, BannerSnack, PhotoSnack, PodSnack TubeSnack, FlipSnack, QuizSnack, SlideSnack, NotifySnack and FileSnack.

[contact-form-7 id=”1922″ title=”Contact form 1″]

Radu Popa

Despre autor

Despre autor: Radu este consultant resurse umane în cadrul biroului din Oradea. Este specializat în recrutare și training, cu experiență atât în multinaționale cât și în companii românești. S-a alăturat echipei ROMCOM în 2013. .

Abonează-te