Soluții de dezvoltare pentru afaceri

Job disponibil: Consultant credite ROMCOM – Timisoara / Arad

By on 12 February 2015 in Recrutare

Avem un nou job disponibil în cadrul ROMCOM, cel de consultant de credite în Timisoara / Arad. Mai multe informații mai jos.

Consultant credite

Candidatul ideal

  • Excelente abilități de comunicare și analiză
  • Cunoștințe în domeniul serviciilor financiare
  • Persoană proactivă
  • Orientată pe rezultate
  • Orientată pe relația cu clientul
  • Bune abilități de rezolvare a problemelor
  • Abilități de utilizare a calculatorului (in special MS Office)
  • Permis de conducere, fără incidente
  • Disponibilitate pentru deplasări
  • Experiența în domeniul serviciilor financiare constituie un plus
  • Limba Maghiară constituie un plus

Responsabilități

  • Promovează și vinde produsele financiare ROMCOM
  • Pregătește dosarul de credit și îl înaintează către comitetul de credit
  • Monitorizează portofoliul de credite acordate
  • Se asigură că ROMCOM oferă servicii de cea mai mare calitate
  • Responsabil pentru atingerea obiectivelor lunare și anuale

Beneficii

  • Oportunitatea de a lucra într-o organizație dinamică în dezvoltare
  • Oportunități de dezvoltare personală și profesională în domeniul serviciilor financiare
  • Oportunități de networking
  • Pachet de beneficii în funcție de rezultate

Despre companie

IFN ROMCOM SA este divizia de finanțare a grupului ROMCOM care are mai mult de 20 de ani de experiență în lucrul cu antreprenorii din România oferind servicii de finanțare, consultanță în fonduri nerambursabile, recrutare și training.

[contact-form-7 id=”1922″ title=”Contact form 1″]

Tags:

Radu Popa

Despre autor

Despre autor: Radu este consultant resurse umane în cadrul biroului din Oradea. Este specializat în recrutare și training, cu experiență atât în multinaționale cât și în companii românești. S-a alăturat echipei ROMCOM în 2013. .

Abonează-te