Soluții de dezvoltare pentru afaceri

Job disponibil: Receptioner la ROMCOM

By on 4 March 2015 in Recrutare

Avem un nou job disponibil, de data aceasta chiar în cadrul ROMCOM, cel de Recepționer. Job-ul este în Oradea și este de 6 ore/zi, mai multe detalii mai jos.

ROMCOM Business Center

Profilul candidatului

  • Atitudine proactivă și abilități foarte bune de comunicare
  • Orientare înspre client
  • Orientare înspre soluții
  • Bune abilități de organizare personală și planificare
  • Bune abilități de utilizare PC
  • Disponibilitatea pentru program flexibil
  • Limba engleză la nivel conversațional
  • Limba maghiară constituie un avantaj

Responsabilități

  • Sarcini ce țin de secretariat si suport administrativ
  • Prima persoană care interacționează cu noii clienți
  • Oferă informații despre organizație către clienți
  • Preia telefoanele și mesajele companiei și le direcționează mai departe
  • Servicii de protocol, asigură planificarea și organizarea ședințelor și conferințelor
  • Se asigură că clienții ROMCOM beneficiază de cele mai bune servicii

Beneficii

  • Oportunitatea de a lucra într-o organizație dinamică în dezvoltare
  • Oportunități de dezvoltare in zona administrativă și de customer service
  • Oportunități de networking
  • Pachet salarial motivant

[contact-form-7 id=”1922″ title=”Contact form 1″]

* doar candidații selectați vor fi contactați

Radu Popa

Despre autor

Despre autor: Radu este consultant resurse umane în cadrul biroului din Oradea. Este specializat în recrutare și training, cu experiență atât în multinaționale cât și în companii românești. S-a alăturat echipei ROMCOM în 2013. .

Abonează-te