Soluții de dezvoltare pentru afaceri

Job disponibil: muncitor producție mobilier la comandă (fără experiență)

By on 14 July 2015 in Recrutare

Clientul nostru, Saramob Design iși dezvoltă departamentul de producție, în acest sens recrutează personal tânăr, dornic de a acumula experiență în domeniul tâmplăriei, în special a producției de mobilier la comandă. Mai multe informații despre job mai jos:

Saramob - tamplar

Cerințe

  • Bun organizator, motivat, responsabil
  • Cu spirit practic și inițiativă
  • Stil de lucru organizat, ordonat
  • Promptitudine și seriozitate față de client și angajator
  • Permis de conducere categoria B

Responsabilități

  • Pregătirea reperelor pentru asamblare/montaj
  • Montarea accesoriilor/sistemelor de feronerie
  • Verificarea funcționalității diverselor sisteme montate
  • Asamblarea pieselor de mobilier înainte de livrare și respectarea standardelor de calitate ale companiei
  • Deplasarea la adresa de livrare și efectuarea tuturor operațiunilor de montaj

Beneficii

  • Pachet salarial atractiv
  • Bonus de prezență
  • Bonus de performanță

Descrierea companiei

Saramob Design este o companie a cărei activitate de bază este realizarea mobilierului la comandă și în spatele căreia se află o echipă dinamică și profesionistă cu o vastă experiență pe piața mobilierului la comanda din Oradea.

Suna la 0740-135607 pentru mai multe informatii sau trimite un CV folosind formularul de mai jos:

[contact-form-7 id=”1922″ title=”Contact form 1″]

Radu Popa

Despre autor

Despre autor: Radu este consultant resurse umane în cadrul biroului din Oradea. Este specializat în recrutare și training, cu experiență atât în multinaționale cât și în companii românești. S-a alăturat echipei ROMCOM în 2013. .

Abonează-te